הפכו למומחים לתקשורת בין אישית ושפרו את חייכם

רכישת הספר
93 עמודים
2021 שנת הוצאה

קצת על הספר

האם אתם מעוניינים להיות מומחים בתקשורת בין אישית? האם הייתם רוצים לשפר את חייכם? להיטיב את היחסים שלכם בתחום הזוגיות, הקריירה, העסקים וחיי היום יום?

"ארבעת הצבעים בתקשורת בין אישית" הוא ספר שנועד לשפר את חייכם. בעזרת הספר תוכלו לפתח את היכולת שלכם לתקשר בצורה טובה יותר. תקשורת טובה היא המפתח לזוגיות מוצלחת, קריירה מצליחה, לעסקים טובים ולשיפור חיי היום יום.

אני מבטיח לכם שאם תתמידו בשיטה, תוכלו להפוך למומחים בתקשורת בין אישית.

מה הספר כולל?

על המחבר

לב קזריאן עוסק בתחום ההתפתחות האישית כתשע שנים, לב למד ממנטורים רבים וגדולים מסביב לעולם. הוא למד שיטות רבות כולל NLP (שיטה ליצירת השפעה ושינוי במחשבות, רגשות והתנהגויות)

לב מאמין שכל אחד יכול להצליח בכל תחום שהוא או היא יבחרו. כל מה שצריך זה לרצות, להאמין, לפעול ולהתמיד, וכמובן גם ללמוד את המיומנויות הנכונות.

המטרה הגדולה של לב היא לעזור לכמה שיותר אנשים להתפתח מבחינה אישית. מדובר בתחומים שחשיבותם רבה, יש להם השפעה על חיינו אך לא מלמדים אותם בבית הספר. הכוונה נושאים כמו ביטחון עצמי, ביטוי עצמי, תקשורת בין-אישית, ניהול זמן, התנהלות כלכלית נכונה, איך להיות בן או בת זוג טובים, להיות הורים טובים ועוד.

אני מאמין שכל אחד ואחת יכולים להצליח בכל תחום שיבחרו, כל מה שצריך זה לרצות, להאמין, לפעול ולהתמיד. לב קזריאן
אני מאמין שכל אחד ואחת יכולים להצליח בכל תחום שיבחרו, כל מה שצריך זה לרצות, להאמין, לפעול ולהתמיד. לב קזריאן

מה אנשים חשבו על הספר

את נושא הסגנונות אנשים לפי צבעים כבר הכרתי בעבר, גם את הסגנונות בשמם הדומיננטי, המקדם, מנתח ותומך כבר הכרתי בעבר. נחשפתי לזה בקורסים שלמדתי ורעות הבת שלי. הספר של לב קזריאן ,מנגיש את הנושא בקריאה קולחת, מעניינת מאד ובעיקר פרקטית. בספר יש את המבחן שבו אתם יכולים לדעת מהם הצבעים הדומיננטיים שלכם, האם אתם אדומים, צהובים, ירוקים או כחולים. (ידעתי פחות או יותר מה הצבעים שלי, למרות זאת קצת הופתעת). בסופו של הספר יש תרגול מעניין להטמעת החומר הנלמד . בקיצור, סוף סוף ספר שמבהיר בצורה הטובה והמעניינת ביותר תקשורת בין אישית. ממתינה כבר בקוצר רוח לספר הבא…

חמי תמיר

יש לי גילוי נאות, אני לא חובבת של ז'אנר ספרי ההדרכה וההעצמה. נכון, יש פעמים רבות שבספרים האלה יש טיפים לא רעים בכלל להתנהלות בחיי היום יום, אבל עם כל זאת, לדעתי כל הטיפים שבעולם וכל ספרי ההעצמה שבעולם לא יעזרו לאדם שלא קם בבוקר בכל יום ואומר לעצמו שהוא יתנהל בגרסה הכי טובה של עצמו.

אז אחרי ההקדמה הזו התיישבתי וקראתי את הספר של לב קזריאן על ארבעת הצבעים בתקשורת בין אישית. בגדול הספר מחולק לרקע על התיאוריה, על הסבר מה הוא כל צבע ושיוכו לתכונות שונות, וכן איך להבחין בין סוגי הצבעים השונים ואיך להתנהל מולם ברמת השיח הבין אישי.

הספר חמוד, קצר וקולע (רק 93 עמודי קריאה), קזריאן מצליח להנגיש את התיאוריה בצורה טובה וקלילה לקורא. מה שאהבתי בספר זה, קודם כל שהוא קצר ולא מלאה, כלומר, קזריאן לא הולך סחור סחור על מנת להבהיר את הנקודה שהוא רוצה לשקף בספר, אלא הוא מגיע אליה מאוד מהר ובצורה ברורה, דבר נוסף שאהבתי זה שקזריאן משלב בתוך הספר גם פרקטיקה עצמית, מאין שאלון שהקורא יכול למלא על מנת להבין יותר לעומק מה כל צבע אומר ואיך התיאוריה עובדת.

אין ספק שהתקשורת הבין אישית הוא נושא חשוב מאוד, במיוחד כיום כשהאף של רובנו תקוע רוב היום בתוך המסכים ואנחנו ממעטים להשתמש בכלי זה. אנשים נוטים להמעיט בחשיבות כלי זה, ולרוב אף נדמה שכמעט אין צורך בו (אפילו בהתכתבויות בווצאפ אפשרו לנו להביע הבעות פנים ורגשות בעזרת אימוג'ים), אך בעיני, תקשורת בין אישית פותרת הרבה מאוד בעיות שלא יכולות להיפתר בצורה אחרת.

תהל רוזיליו ראה סקירת בלוג
עשו את הצעד הראשון לשיפור חייכם לטובה עכשיו רכישת הספר