שלב 3
שלב 2
שלב 1

יפל ,םכל אבש הרוצ וזיאב תודוקנה תא קלחל םילוכי םתא .ןהיניב קלחל תודוקנ עברא םכל שיו םילימ יתש םעפ לכב םכינפב ועיפוי ןחבמה לש ןושארה קלחב .רתוי הובג דוקינ הל ונתת ךכ ,םכתעדל םכתא תראתמ הלימהש לככ .םכתא תוראתמ םילימ ןתואש םיבשוח םתאש ןפואה

ולבקת ךכ ,םכלש תידיימה השגרהה יפל תונעל ולדתשת ןאכ םג .ידמ רתוי בושחל וסנת לא לבא ,דוקינה תא םינתונ םתאש ינפל םילימה יתש תא וארקת 4-ב היינשה הלימה תאו 0-ב תחא הלימ דקנל םילוכי םתא ,המגודל .רדסב איה ונתיתש הבושת לכ .הנוכנ אל וא הנוכנ הבושת ןיאש ורכז .רתוי תוקיודמ תואצות .4-ל הווש היהי דחיב םילימה יתש לש דוקינהש ךירצ ךכ וא ךכ .2 היינשל םגו 2 תחא הלימל וא 3 היינשל זאו 1 תחא הלימל תתל םילוכי םתאש וא

1 מתוך 12
יביסלופמיא
יתונמוא

תוצאות מבחני אישיות

לקבלת תוצאות מפורטות לוואטספ בחינם לגמרי תמלאו את הפרטים

אוקי אז סיימתם את מבחן הצבעים ויצא שאתם אדומים

אדומים הם בדרך כלל אנשים חדורי מטרה. הם אוהבים לנצח ולהצליח, והם מוכנים לעשות את זה בכל מחיר. הדרך לא מעניינת אותם, מה שמעניין אותם זו התוצאה הסופית. לא מעניינים אותם הפרטים, מעניין אותם תכלס. המשפט "העיקר הכוונה" ממש לא מתאים לאדומים, להיפך. אצל אדומים העיקר זה התוצאה. אם מישהו יגיד לאדום "העיקר הכוונה", יכול מאוד להיות שהתגובה שהוא ישמע תהיה "מה עוזרת לי הכוונה, אם לא הגעתי לתוצאה."

הרבה פעמים אנשים אדומים מאוד מצליחים בזכות התכונות האלה, ובעיקר בזכות זה שהם מוכנים להצליח בכל מחיר. אבל שימו לב למה שאמרתי – שכן להצליח בכל מחיר משמעותו שחלק מהאדומים מוכנים להצליח גם אם זה בא על חשבון אנשים אחרים. הם כל כך חדורי מטרה שלפעמים הם לא שמים לב לדברים מסוימים או לאנשים אחרים שסביבם. לא כולם כאלה, אבל יש לא מעט שזה בהחלט מאפיין אותם.

אדומים הם מאוד ממוקדמים בעצמם, הם אוהבים להיות במרכז העניינים. הם אוהבים להראות את עצמם בצורה הטובה ביותר, ולהוכיח שהם הטובים ביותר. זאת גם אחת הסיבות לכך שהם כל כך מצליחים. אנשים אדומים יחשבו קודם כל על הרצונות שלהם ועל הצרכים שלהם, ורק אחר כך יתפנו להתייחס לרצונות של האחרים, גם אם מדובר בקרובים אליהם.

תמונות של אנשים אדומים

הארווי ספקטור חליפות
סיימון קאוול
טום קרוז
דיינריס טרגריאן משחקי הכס
ג'יימס בונד
קריסטיאן גריי 50 גוונים של אפור

אוקי אז סיימתם את המבחן צבעים ויצא שאתם צהובים

צהובים הם אלו שמשחקים לפי החוקים, אלא שתמיד מתנהגים בכנות. הצהובים הם אלו שאכפת להם מאחרים יותר משאכפת להם מעצמם. הם יחשיבו את רצון הכלל לפני הרצונות שלהם. הם יהיו מוכנים לעזור לאחרים גם אם זה בא על חשבונם. הצהובים תמיד משתדלים לרצות את כולם.

לא מעניין את הצהובים התוצאות ולא מעניין אותם הכסף של האנשים. מה שמעניין אותם זה היחס של האנשים וכמה אכפת להם. הצהובים הם אנשים של מערכות יחסים.

הצהובים יעשו הכל כדי להימנע מוויכוחים, הם לא יריבו עם אנשים. צהובים משחקים במשחקים כדי ליהנות וכדי לחוות חוויה לא כדי לנצח, הצהובים נוהגים לומר "העיקר הכוונה" כי מה שחשוב להם זה שיש רצון לעשות טוב.

כשמדברים עם צהובים הם באמת מקשיבים, הם באמת מתעניינים. הצהובים ממוקדמים באחרים יותר ממה שהם ממוקדמים בעצמם. לצהובים מאוד חשובה הסביבה. הם בדרך כלל נמנים עם מי שתורם לקהילה, ממחזר, עוזר לחיות ולאנשים במצוקה. הצהובים הם בוודאות האנשים הכי נחמדים שיש בעולם.

צהובים הם אנשים מאוד רגישים. אם מישהו יגיד להם שהם טעו במשהו הם ייקחו את זה מאוד קשה. אם מישהו יצעק עליהם הם ייפגעו מאוד. אם הם נכשלו במשהו הם יאשימו את עצמם.

תמונות של אנשים צהובים

טום הידלסטון
קיאנו ריבס
ג'וני דפ
פרודו בגינס שר הטבעות
וויל טרנר שודדי הקריבים

אוקי אז סיימתם את המבחן צבעים ויצא שאתם כחולים

כחולים הם האנשים הכי כייפים והכי שמחים בחבורה. אם יש מסיבה בסביבה, שם תמצאו את הכחולים. הם לא אוהבים אנשים משעממים, ולא אוהבים להשתעמם. הם גם לא אוהבים אנשים רציניים, ולא אוהבים להיות רציניים, החיים שלהם סובבים סביב הנאה. הכחולים לרוב לא מנהיגים, הם ילכו אחרי מנהיג שהם רואים לנכון שכיף להם איתו ושמתנהג אליהם בצורה נעימה.

הכחולים הם אנשים שבדרך כלל חושבים לטווח קצר. הם לא חושבים על העתיד הרחוק, הם חושבים על הכאן והעכשיו. כחולים הם אנשים שחיים את הרגע, והם יעדיפו לפעול עכשיו ולהתמודד עם ההשלכות מאוחר יותר. הם לא יחשבו על העתיד ולא יתנו למחשבות לעצור אותם או להפריע להם ליהנות.

לכחולים יש נטייה לשכוח דברים והם מפוזרים, גם כשזה נוגע לדברים שהם צריכים לעשות וגם כשזה נוגע לסדר ולארגון. כחולים לא אוהבים להיות בבית. הם מעדיפים לצאת החוצה, לחוות הרפתקאות, להרגיש חופש. אם הם בכל זאת נמצאים בבית אז כדאי שזה יהיה עם חברים. כחולים הם ספונטניים. אתם רוצים שהכחולים יעשו משהו? פשוט תגידו להם כמה כיף יהיה והם יגיעו.

לכחולים יש נטייה לאחר כל הזמן, וזה ממש לא בגלל שהם מזלזלים או עושים את זה בכוונה. הם פשוט לא שמים לב לשעון.

תמונות של אנשים כחולים

אלטון ג'ון
אדל
מיילי סירוס
ייגריט משחקי הכס
ג'ק דוסון טיטאניק
טד

אוקי אז סיימתם את המבחן צבעים ויצא שאתם ירוקים

האנשים שמשתייכים לירוקים הם האחראים ביותר מכל הקבוצות. הם מחושבים, והם באמת בודקים דברים לפני שהם פועלים. הם מסודרים גם בבית שלהם וגם במחשבות שלהם. הם לא ספונטניים בכלל, והם לא אוהבים הפתעות. הם אוהבים לדעת שהכול מסודר מראש, הם אוהבים שהכול מתוכנן. הם חושבים על העתיד, הם אוהבים היגיון, נתונים, מספרים.

הירוקים בדרך כלל הכי טובים עם כסף. הם טובים בלספור כסף וטובים בלהשקיע כסף. לא בטוח שהם טובים בלעשות כסף, אבל כשהכסף אצלם הוא בידיים טובות. הירוקים לא יקנו שעון בכמה עשרות אלפי שקלים. הם יעדיפו להשקיע את הכסף בצורה חכמה יותר. הם יגידו משפט כמו "גם שעון ב-10 דולר מראה את השעה בדיוק כמו שעון בעשרות אלפי דולרים".

אם אתם רוצים להסביר משהו למישהו שהוא ירוק, תכינו את עצמכם להמון שאלות. הם צריכים לדעת הכול מהכול. בנוסף ירוקים הם מאוד סקפטיים והם לא מאמינים ישר לכל דבר שאומרים להם, בטח לא לפני שהם בדקו את זה. הם לא פועלים מתוך רגש, הם פועלים מתוך ידע.

הרבה פעמים הבעיה של הירוקים היא שעד שהם לא יודעים הכול הם לא מתחילים לפעול, וזה לא ממש משנה באיזה תחום חיים מדובר. הבעיה היא שזה עוצר אותם מלהשיג תוצאות כי תמיד יש עוד ועוד ללמוד. הרבה ירוקים נופלים למלכודת הזו. מרוב למידה הם אף פעם לא מגיעים לפעולה, אבל אם הם לקחו על עצמם לעשות משהו, הם יעשו את זה על הצד הטוב ביותר.

הירוקים הם לרוב האנשים הכי אינטליגנטים והכי חכמים בסביבה. בנוסף, הרבה פעמים ירוקים הם פרפקציוניסטים. הם לרוב פחות אנשים שנמשכים לאמונה, הם יותר אנשים של עובדות ומדע. הם פחות מסתמכים על רגשות.

אנשים ירוקים בדרך כלל פחות אוהבים להיות בסביבה של אנשים. זה לא אומר שהם לא אוהבים אנשים, הם פשוט אוהבים את הלבד שלהם. יהיה להם יותר כיף להישאר בבית ולקרוא ספר טוב או להיות מול המחשב מאשר לצאת למסיבה.

תמונות של אנשים ירוקים

ביל גייטס
אלברט איינשטיין
סטיב גובס
לורד ואריס משחקי הכס
מזל טוב! עברת את השלב הראשון של המבחן 1 חזרה לשלב
מזל טוב! עברת את השלב הראשון של המבחן 2 חזרה לשלב
מזל טוב! סיימת את המבחן 3 חזרה לשלב